Kalendář akcí a událostí farnosti

Květen 2024

PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
1sv. Josefa dělníka
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

2sv. Atanáše, biskupa a učitele církve
  • 08:00 svátost smíření
    SVÁTOST SMÍŘENÍ
    • 08:00 - 08:20
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

  • 08:00 Růženec
    Růženec
    • 08:00 - 08:25
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

  • 08:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:30 - 09:00
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

3sv. Filipa a Jakuba, apoštolů
4sobota 5. velikonočního týdne
56. NEDĚLE VELIKONOČNÍ
6sv. Jana Sarkandra, kněze a mučedníka
7úterý 6. velikonočního týdne
8Panny Marie, Prostřednice všech milostí
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

9Nanebevstoupení Páně
  • 08:00 svátost smíření
    SVÁTOST SMÍŘENÍ
    • 08:00 - 08:20
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

  • 08:00 Růženec
    Růženec
    • 08:00 - 08:25
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

  • 08:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:30 - 09:00
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

10pátek 6. velikonočního týdne (začíná devítidenní příprava na slavnost Seslání Ducha Svatého)
  • 15:00 Adorace
    Adorace
    • 15:00 - 18:00
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

  • 17:15 svátost smíření
    SVÁTOST SMÍŘENÍ
    • 17:15 - 17:45
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

11sobota 6. velikonočního týdne
127. NEDĚLE VELIKONOČNÍ
13Panny Marie Fatimské
  • 18:00 růženec
    RŮŽENEC
    • 18:00 - 18:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

14sv. Matěje, apoštola
15středa 7. velikonočního týdne
16sv. Jana Nepomuckého, kněze a mučedníka
  • 08:00 svátost smíření
    SVÁTOST SMÍŘENÍ
    • 08:00 - 08:20
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

  • 08:00 Růženec
    Růženec
    • 08:00 - 08:25
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

  • 08:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:30 - 09:00
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

17pátek 7. velikonočního týdne
18sv. Jana I., papeže a mučedníka
19Seslání Ducha Svatého
20Panny Marie Matky Církve
  • 18:00 růženec
    RŮŽENEC
    • 18:00 - 18:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

21sv. Kryštofa Magallanese, kněze, a jeho druhů, mučedníků
22sv. Rity z Cascie, řeholnice
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

23Ježíše Krista, nejvyššího a věčného kněze
  • 08:00 svátost smíření
    SVÁTOST SMÍŘENÍ
    • 08:00 - 08:20
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

  • 08:00 Růženec
    Růženec
    • 08:00 - 08:25
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

  • 08:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:30 - 09:00
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

24den modliteb za církev v Číně
  • 15:00 Adorace
    Adorace
    • 15:00 - 18:00
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

  • 17:15 svátost smíření
    SVÁTOST SMÍŘENÍ
    • 17:15 - 17:45
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

25sv. Bedy Ctihodného, kněze a učitele církve, nebo sobotní památka Panny Marie
26Nejsvětější Trojice
27sv. Augustina z Canterbury, biskupa
  • 18:00 růženec
    RŮŽENEC
    • 18:00 - 18:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

28úterý 8. týdne v mezidobí
29sv. Pavla VI., papeže
30Těla a Krve Páně
31Navštívení Panny Marie