Kalendář akcí a událostí farnosti

Duben 2023

PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
1sobota 5. postního týdne
2Květná (pašijová) neděle
3pondělí Svatého týdne
4úterý Svatého týdne
  • 17:15 křížová cesta
    KŘÍŽOVÁ CESTA
    • 17:15 - 17:45
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    -

  • 18:30 Adorace
    Adorace
    • 18:30 - 19:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

5středa Svatého týdne
6Zelený čtvrtek
7Velký pátek
8Bílá sobota
  • 14:00 Adorace
    Adorace
    • 14:00 - 18:00
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    Modlitba u Božího hrobu

  • 20:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 20:00 - 22:00
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    Obřady Bílé soboty

9Zmrtvýchvstání Páně
  • 08:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:30 - 09:30
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    neděle Zmrtvýchvstání

  • 10:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:30 - 11:50
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    neděle Zmrtvýchvstání

    liturgii předsedá o. biskup V. Malý

  • 14:00 otevřený kostel
    OTEVŘENÝ KOSTEL
    • 14:00 - 16:00
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    k prohlídce, modlitbě a adoraci

  • 16:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:00
    • filiální kostel sv. Vavřince
    • Označení: kostel sv. Vavřince v Jinonicích (Praha-Jinonice)

    -

  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    neděle Zmrtvýchvstání

10pondělí v oktávu velikonočním
  • 10:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:00 - 10:45
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    -

11úterý v oktávu velikonočním
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    -

  • 18:30 Adorace
    Adorace
    • 18:30 - 19:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

12středa v oktávu velikonočním
13čtvrtek v oktávu velikonočním
  • 08:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:30 - 09:00
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    -

14pátek v oktávu velikonočním
  • 15:00 Adorace
    Adorace
    • 15:00 - 18:00
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    Hora proměnění

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    -

15sobota v oktávu velikonočním
162. NEDĚLE VELIKONOČNÍ (BOŽÍHO MILOSRDENSTVÍ)
17pondělí 2. velikonočního týdne
18úterý 2. velikonočního týdne
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    -

  • 18:30 Adorace
    Adorace
    • 18:30 - 19:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

19středa 2. velikonočního týdne
20čtvrtek 2. velikonočního týdne
  • 08:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:30 - 09:00
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    -

21sv. Anselma, biskupa a učitele církve
  • 15:00 Adorace
    Adorace
    • 15:00 - 18:00
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    Hora proměnění

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    -

22sobota 2. velikonočního týdne
233. NEDĚLE VELIKONOČNÍ
  • 08:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:30 - 09:30
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    -

  • 10:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:30 - 11:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    -

  • 16:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:00
    • filiální kostel sv. Vavřince
    • Označení: kostel sv. Vavřince v Jinonicích (Praha-Jinonice)

    -

  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:15
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    -

24sv. Jiří, mučedníka
25sv. Marka, evangelisty
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    -

  • 18:30 Adorace
    Adorace
    • 18:30 - 19:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

26středa 3. velikonočního týdne
27čtvrtek 3. velikonočního týdne
  • 08:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:30 - 09:00
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    -

28sv. Petra Chanela, kněze a mučedníka
  • 15:00 Adorace
    Adorace
    • 15:00 - 18:00
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    Hora proměnění

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    -

29sv. Kateřiny Sienské, panny a učitelky církve, patronky Evropy
304. NEDĚLE VELIKONOČNÍ (neděle Dobrého pastýře)
  • 08:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:30 - 09:30
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    -

  • 10:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:30 - 11:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    -

  • 16:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:00
    • filiální kostel sv. Vavřince
    • Označení: kostel sv. Vavřince v Jinonicích (Praha-Jinonice)

    -

  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:15
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    -