Kalendář akcí a událostí farnosti

Prosinec 2023

PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
1sv. Edmunda Kampiána, kněze a mučedníka
  • 15:00 Adorace
    Adorace
    • 15:00 - 18:00
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

2sobota 34. týdne v mezidobí, nebo sobotní památka Panny Marie
31. NEDĚLE ADVENTNÍ
  • 08:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:30 - 09:30
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 09:30 modlitba růžence
    MODLITBA RŮŽENCE
    • 09:30 - 10:00
    • fara Zlíchov

  • 10:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:30 - 11:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 16:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:00 - 16:45
    • filiální kostel sv. Vavřince
    • Označení: kostel sv. Vavřince v Jinonicích (Praha-Jinonice)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:15
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

4sv. Jana Damašského, kněze a učitele církve
  • 06:45 Mše svatá
    Mše svatá
    • 06:45 - 07:25
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    Rorátní mše svatá

  • 18:00 růženec
    RŮŽENEC
    • 18:00 - 18:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

5úterý 1. adventního týdne
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 18:30 Adorace
    Adorace
    • 18:30 - 19:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

6sv. Mikuláše, biskupa
7sv. Ambrože, biskupa a učitele církve
8Panny Marie, počaté bez poskvrny prvotního hříchu
  • 15:00 Adorace
    Adorace
    • 15:00 - 18:00
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

9sv. Jana Didaka Cuauhtlatoatzina
102. NEDĚLE ADVENTNÍ
  • 08:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:30 - 09:30
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 09:30 modlitba růžence
    MODLITBA RŮŽENCE
    • 09:30 - 10:00
    • fara Zlíchov

  • 10:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:30 - 11:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 16:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:00 - 16:45
    • filiální kostel sv. Vavřince
    • Označení: kostel sv. Vavřince v Jinonicích (Praha-Jinonice)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:15
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

11sv. Damasa I., papeže
  • 06:45 Mše svatá
    Mše svatá
    • 06:45 - 07:25
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    Rorátní mše svatá

  • 17:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:00 - 18:00
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    Slouží P. Šebestián Smrčina OFM, od 17:00 příležitost ke svaté zpovědi

  • 18:00 růženec
    RŮŽENEC
    • 18:00 - 18:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

12Panny Marie Guadalupské
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 18:30 Adorace
    Adorace
    • 18:30 - 19:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

13sv. Lucie, panny a mučednice
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

14sv. Jana od Kříže, kněze a učitele církve
15pátek 2. adventního týdne
  • 15:00 Adorace
    Adorace
    • 15:00 - 18:00
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

16sobota 2. adventního týdne
173. NEDĚLE ADVENTNÍ (Gaudete)
1818. prosince
  • 06:45 Mše svatá
    Mše svatá
    • 06:45 - 07:25
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    Rorátní mše svatá

  • 18:00 růženec
    RŮŽENEC
    • 18:00 - 18:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

1919. prosince
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 18:30 Adorace
    Adorace
    • 18:30 - 19:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

2020. prosince
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

2121. prosince
  • 08:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:30 - 09:00
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

2222. prosince
  • 15:00 Adorace
    Adorace
    • 15:00 - 18:00
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

2323. prosince
244. NEDĚLE ADVENTNÍ, Štědrý den
25Narození Páně
  • 00:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 00:00 - 01:00
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    Narození Páně (v noci)

  • 08:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:30 - 09:15
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 10:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:30 - 11:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    Narození Páně (ve dne)

  • 16:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:00 - 16:45
    • filiální kostel sv. Vavřince
    • Označení: kostel sv. Vavřince v Jinonicích (Praha-Jinonice)

    Narození Páně (ve dne)

  • 18:00 růženec
    RŮŽENEC
    • 18:00 - 18:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    Narození Páně (ve dne)

26sv. Štěpána, prvomučedníka
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 18:30 Adorace
    Adorace
    • 18:30 - 19:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

27sv. Jana, apoštola a evangelisty
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

28sv. Mláďátek, mučedníků
  • 08:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:30 - 09:00
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

29sv. Tomáše Becketa, biskupa a mučedníka
  • 15:00 Adorace
    Adorace
    • 15:00 - 18:00
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

30sobota oktávu Narození Páně
31Svaté Rodiny Ježíše, Marie a Josefa
  • 08:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:30 - 09:30
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 09:30 modlitba růžence
    MODLITBA RŮŽENCE
    • 09:30 - 10:00
    • fara Zlíchov

  • 10:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:30 - 11:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 14:00 Otevřený kostel
    OTEVŘENÝ KOSTEL
    • 14:00 - 16:00
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    kostel otevřen k soukromé modlitbě

  • 16:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:00 - 16:45
    • filiální kostel sv. Vavřince
    • Označení: kostel sv. Vavřince v Jinonicích (Praha-Jinonice)

    ( Tato intence nebyla nikým obsazena )

  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:15
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    Děkovná za uplynulý rok