Kalendář akcí a událostí farnosti

říjen 2023

PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
126. neděle v mezidobí
  • 08:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:30 - 09:30
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    -

  • 10:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:30 - 11:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    -

  • 16:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:00 - 16:45
    • filiální kostel sv. Vavřince
    • Označení: kostel sv. Vavřince v Jinonicích (Praha-Jinonice)

    -

  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    -

2svatých andělů strážných
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 19:00
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    Slouží P. Šebestián Smrčina OFM. Po mši sv. růženec a zpovídání.

3úterý 26. týdne v mezidobí
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    -

  • 18:30 Adorace
    Adorace
    • 18:30 - 19:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    -

4sv. Františka z Assisi
5sv. Faustiny Kowalské, panny
6sv. Bruna, kněze
  • 15:00 Adorace
    Adorace
    • 15:00 - 17:45
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    svátost smíření od 17:00

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    -

7Panny Marie Růžencové
827. neděle v mezidobí
  • 08:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:30 - 09:30
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    -

  • 10:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:30 - 11:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    -

  • 16:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:00 - 16:45
    • filiální kostel sv. Vavřince
    • Označení: kostel sv. Vavřince v Jinonicích (Praha-Jinonice)

    -

  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    -

9sv. Dionýsia, biskupa, a druhů, mučedníků
10úterý 27. týdne v mezidobí
11sv. Jana XXIII., papeže
12sv. Radima, biskupa
  • 08:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:30 - 09:15
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    -

13pátek 27. týdne v mezidobí
  • 15:00 Adorace
    Adorace
    • 15:00 - 17:45
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    svátost smíření od 17:00

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    -

14sv. Kalista I., papeže a mučedníka, nebo sobotní památka Panny Marie
1528. neděle v mezidobí
16sv. Hedviky, řeholnice
17sv. Ignáce Antiochijského, biskupa a mučedníka
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    -

  • 18:30 Adorace
    Adorace
    • 18:30 - 19:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    -

18sv. Lukáše, evangelisty
19sv. Jana de Brébeuf, Izáka Joguese, kněží, a druhů, mučedníků
20pátek 28. týdne v mezidobí
21bl. Karla Rakouského, nebo sobotní památka Panny Marie
2229. neděle v mezidobí - den modliteb za misie - sbírka na MISIE
  • 08:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:30 - 09:30
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    -

  • 10:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:30 - 11:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    -

  • 16:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:00 - 16:45
    • filiální kostel sv. Vavřince
    • Označení: kostel sv. Vavřince v Jinonicích (Praha-Jinonice)

    -

  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    -

23sv. Jana Kapistránského, kněze
24sv. Antonína Marie Klareta, biskupa
25Výročí posvěcení kostela
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    -

26čtvrtek 29. týdne v mezidobí
  • 08:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:30 - 09:15
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    -

27pátek 29. týdne v mezidobí
  • 15:00 Adorace
    Adorace
    • 15:00 - 17:45
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    svátost smíření od 17:00

  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:45
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    -

28sv. Šimona a Judy, apoštolů
2930. neděle v mezidobí
  • 08:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:30 - 09:30
    • farní kostel sv. Filipa a Jakuba
    • Označení: kostel sv. Filipa a Jakuba na Zlíchově (Praha-Hlubočepy)

    -

  • 10:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:30 - 11:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    -

  • 16:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 16:00 - 16:45
    • filiální kostel sv. Vavřince
    • Označení: kostel sv. Vavřince v Jinonicích (Praha-Jinonice)

    -

  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    -

30pondělí 30. týdne v mezidobí
31sv. Wolfganga, biskupa
  • 18:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:00 - 18:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    -

  • 18:30 Adorace
    Adorace
    • 18:30 - 19:30
    • filiální kostel Krista Spasitele
    • Označení: kostel Krista Spasitele na Barrandově (Praha-Barrandov)

    -