Farní dovolená 2023

Farní dovolená 2023

Letní farní dovolená (farnost Praha–Hlubočepy) se uskuteční opět v areálu kláštera Teplá 30. července – 6. srpna 2023 (od neděle do neděle, tedy celkem 7 dní a 7 nocí).

 

Jedná o "společnou dovolenou s duchovním programem". Opět se můžeme těšit na mši svatou, večerní modlitbu a čtyři přednášky s diskusí na podnětná témata. Mezi přednášejícími bude pravoslavný kněz Kyril Karen Sarkissian, který spravuje náš kostel Narození Panny Marie v Malé Chuchli a podělí se s námi o duchovní poklady prvních staletí církve. Po celou dobu pobytu bude příležitost ke svátosti smíření a k modlitbě v klášterní kapli. Program bude zajištěn i pro děti (od 6 let) a mládež pod vedením našeho bohoslovce Davida Ucháče a jeho týmu. V ostatním čase je program volný.

Bude i dostatek času na individuální rozhovory u skleničky dobrého pití či u zmrzlinového poháru v klášterní restauraci. Podrobné informace o poutním místě najdete na webu www.KlasterTepla.cz Velmi rozsáhlé jsou také možnosti výletů a turistické cíle po okolí, celkový přehled najdete na HotelKlasterTepla.cz/tip_na_vylet.html.

 

 

Přihlášku si stáhněte zde. V případě naplnění kapacity bude příjem přihlášek ukončen před uvedeným termínem.

  • Do 10. července 2023 je třeba zaplatit zálohu za každou přihlášenou dospělou osobu ve výši 1 000 Kč. Za dítě se záloha neplatí. Pro tento účel je zřízen speciální účet: 7721177211 / 2010 (FIO banka, a. s.).
  • Do 30. července 2023 je třeba na uvedený účet doplatit celou částku za pobyt. Případně je možné předat příslušnou částku v hotovosti P. Josefu Ptáčkovi.

 

V ceně (viz přihláška) je zahrnuto ubytování dle vybrané varianty, stravování a společné platby. V případě, že budete mít problém se včasným zaplacením zálohy nebo celé platby, dejte předem vědět. Chceme, aby peníze nebyly překážkou, kvůli které se společné dovolené nemůžete zúčastnit. Nebojte se nám ozvat – pokusíme se najít řešení.

Máte nějaké dotazy? Obraťte se na adrese pobyt@CentrumBarrandov.cz  na některého z členů přípravného nebo akčního výboru dle příslušných kompetencí:

 

Josef Ptáček – program pro dospělé účastníky, finance

Jaroslav Tupý – přihlášky, organizace ubytování a stravování

David Ucháč – program pro děti a mládež, péče o krásu liturgie, liturgický prostor a ministranty

 

Těšíme se na viděnou!