V neděli 17. 5. se při mši svaté a následné farní kávě na Barrandově rozloučíme s naším milým panem farářem Josefem Ptáčkem, který v naší farnosti sloužil 15 let a zůstává za ním velké dílo duchovní i hmotné. Byl nám skutečným otcem. Nedivíme se, že si ho nový pan arcibiskup vybral za generálního vikáře a přejeme mu mnoho sil a Boží milosti pro tak náročnou službu.
Následující neděli, 24. 5., opět při dopolední mši svaté na Barrandově, přivítáme nového duchovního otce P. Miloše Szabo. Po mši svaté se bude opět konat farní káva Také otci Milošovi přejeme mnoho Božích milostí, vstřícné a vděčné spolupracovníky a farníky. Těšíme se na nové výzvy!